Pożegnanie

Moi Drodzy,

to mój przedostatni wpis tutaj. Za jakiś czas ten blog zniknie.

Stwierdzenie, że czytam, bo muszę, już dawno straciło aktualność. Wcale nie czuję, że muszę czytać, choć nadal lubię. Coraz staranniej dobieram lektury i nie czuję już dużej potrzeby, by się swoimi przemyśleniami na ich temat dzielić. No, może będzie to mieć sens, gdy uznam, że książka może być dla kogoś źródłem przydatnej wiedzy. W takiej sytuacji pomyślę, gdzie to zakomunikować.

Tworzę dla siebie inne miejsce w sieci i mam nadzieję, że w następnym (ostatnim tutaj wpisie), będę Wam mogła podać bliższe informacje.

Czyszczę życie, mieszkanie i biblioteczkę, bo w przeciwieństwie do autorów niektórych memów, od jakiegoś czasu rozumiem pojęcie „za dużo książek”.

Znam też pojęcie „za mało pieniędzy”, więc jeśli tylko uznacie, że którejś z tych pozycji potrzebujecie, zachęcam do zakupów:

NA MOJE AUKCJE NA ALLEGRO.

Bardzo Wam dziękuję za te lata. Zwłaszcza za czas, gdy jeszcze miałam czas i zacięcie, by pisać dla Was często, czyli pewnie jakieś sześć lat temu. Za mnóstwo rozmów w komentarzach na blogspocie i za Wasze polecenia książek.

Wydawnictwom dziękuję za liczne propozycje. Przepraszam, jeśli czegoś nie zdążyłam opisać, ale nie brałam za to wynagrodzenia, więc liczę na zrozumienie.

Do przeczytania niebawem, gdzie indziej.

Trzymajcie się!

Facebook Comments

Back to Top