poniedziałek, 16 grudnia 2013

W piątek byłam na Och My Blog o blogowaniu o kulturze i siedząc tam uświadomiłam sobie, że od trzech tygodni nie opublikowałam żadnej notki. Przyznaję, bywam zmęczona – organizm się przyzwyczaja do innych godzin pracy, a ja się dużo uczę. I jak się tak poważnie zastanowić (a zwłaszcza sprawdzić praktycznie), regularne prowadzenie bloga, gdy się ma rodzinę, zwierzaki i zajmującą pracę poza domem, bywa skomplikowane. Zwłaszcza jeśli chce się pisać o czymś więcej niż to, co się wymyśliło w autobusie, czy zrobiło w domu.
A jednak podejmę to wyzwanie. W tym tygodniu pojawi się kolejny tekst o książce – chyba nie chcę nazywać tego, co piszę, recenzjami. Za często to słowo czytam i słyszę ostatnio. A zbyt rzadko ma to związek ze stanem faktycznym.
Na razie zostawiam Wam nasz kolejny filmik na youtube. Część z Was na pewno widziała, nagranie ma już kilka dni. I może wyjaśnię. To jest audycja rozrywkowa. O książkach, bo książki nas kręcą, ale nie jesteśmy poważnymi gadającymi głowami. Zapraszam w ramach relaksu.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *