Książki, kreskówki, zabawki i cała reszta

Żyję w nieustannej zmianie, robię kolejne kursy i szkolenia, robię zaocznie studia i kilka miesięcy temu z poważnej dorosłej prasy przeniosłam się do branży bardziej rozrywkowej. Zrozumiałam, że jeśli mam prowadzić tę stronę dalej, muszę na niej opowiadać o tym, czym żyję. Zwyczajnie nie wykroję już w ciągu doby ani minuty na rzeczy niezwiązane z bieżącą działalnością. Z książkami obcuję ostatnio tak:
W związku z pracą siedzę trochę w komiksach, kreskówkach, zabawkach, grach i szeroko pojętej rozrywce, którą coraz bardziej cenię.
Bardzo bym chciała, by ta strona stała się z czasem miejscem, w którym będzie można przeczytać nie tylko o tym, co ciekawego dzieje się na rynku książki, ale też co nowego słychać na rynku zabawek, jakie kreskówki oglądają teraz dzieci, co fajnego udało mi się znaleźć w internecie, jakie tropy youtubowo-growe podsunął mi mój nastoletni syn i co związanego z popkulturą ceni sobie moja dziesięcioletnia córka. A i mąż pewnie coś czasem dorzuci.
W planach jest dopracowanie graficzne tej strony, powrót do nagrań o książkach i całkiem nowy kanał związany z grami i zabawkami, a nawet newsletter. Niech mi tylko starczy sił i czasu.
Trzymajcie kciuki.

Share

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *